Rio de Janeiro Santos Dumont (SDU / SBRJ)

Flight Tracker for Planespotters

15:00 18.04.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 15 - 20 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1026 São Paulo (CGH) 15:05 scheduled
Embraer 195 PR-AXN Azul AD 2932 Campinas (VCP) 15:15 expected
Airbus A319 LATAM LA 3922 São Paulo (CGH) 15:15 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1028 São Paulo (CGH) 15:35 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 7 - 35 min.
Embraer 195 Azul AD 4258 São Paulo (CGH) 15:00 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1733 Brasília (BSB) 15:00 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3931 São Paulo (CGH) 15:10 scheduled
Embraer 195 Azul AD 5032 São Paulo (CGH) 15:45 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1033 São Paulo (CGH) 15:50 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3935 São Paulo (CGH) 15:55 scheduled

16:00 18.04.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 10 - 20 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1030 São Paulo (CGH) 16:05 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2670 São Paulo (CGH) 16:15 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3918 São Paulo (CGH) 16:20 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1032 São Paulo (CGH) 16:40 scheduled

DEPARTURES — 2
Waiting time 15 min.
Embraer 195 Azul AD 2916 Campinas (VCP) 16:00 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1035 São Paulo (CGH) 16:15 scheduled

17:00 18.04.2024


ARRIVALS — 6
Waiting time 10 - 20 min.
Airbus A319 LATAM LA 3920 São Paulo (CGH) 17:00 scheduled
Embraer 195 Azul AD 5086 Campinas (VCP) 17:05 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1732 Brasília (BSB) 17:10 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1034 São Paulo (CGH) 17:20 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2610 São Paulo (CGH) 17:30 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1036 São Paulo (CGH) 17:50 scheduled

DEPARTURES — 7
Waiting time 7 - 20 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1037 São Paulo (CGH) 17:00 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3919 São Paulo (CGH) 17:10 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1039 São Paulo (CGH) 17:20 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3939 São Paulo (CGH) 17:40 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4311 São Paulo (GRU) 17:45 expected
Boeing 737-700 Gol G3 1763 Brasília (BSB) 17:50 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 4649 Brasília (BSB) 17:55 scheduled

18:00 18.04.2024


ARRIVALS — 5
Waiting time 10 - 20 min.
Embraer 195 Azul AD 2783 Campinas (VCP) 18:05 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3794 Brasília (BSB) 18:05 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4751 Belo Horizonte (CNF) 18:25 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6058 São Paulo (CGH) 18:30 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1038 São Paulo (CGH) 18:40 scheduled

DEPARTURES — 5
Waiting time 10 - 25 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1055 São Paulo (CGH) 18:00 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3941 São Paulo (CGH) 18:10 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1045 São Paulo (CGH) 18:35 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2659 Campinas (VCP) 18:45 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3943 São Paulo (CGH) 18:45 scheduled

19:00 18.04.2024


ARRIVALS — 5
Waiting time 15 - 25 min.
Embraer 195 Azul AD 4305 Campinas (VCP) 19:05 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3924 São Paulo (CGH) 19:05 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1040 São Paulo (CGH) 19:30 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1762 Brasília (BSB) 19:35 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3346 São Paulo (GRU) 19:35 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 15 min.
Embraer 195 Azul AD 2935 Belo Horizonte (CNF) 19:10 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3803 São Paulo (CGH) 19:10 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6059 São Paulo (CGH) 19:25 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1047 São Paulo (CGH) 19:30 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2903 Campinas (VCP) 19:45 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3949 São Paulo (CGH) 19:45 scheduled

20:00 18.04.2024


ARRIVALS — 6
Waiting time 10 - 20 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1042 São Paulo (CGH) 20:00 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 4532 São Paulo (CGH) 20:10 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4008 São Paulo (CGH) 20:15 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3932 São Paulo (CGH) 20:35 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4741 São Paulo (GRU) 20:45 expected
Boeing 737-800 Gol G3 1046 São Paulo (CGH) 20:45 scheduled

DEPARTURES — 5
Waiting time 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1049 São Paulo (CGH) 20:10 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 4714 São Paulo (GRU) 20:15 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1765 Brasília (BSB) 20:30 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1051 São Paulo (CGH) 20:40 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3947 São Paulo (CGH) 20:45 scheduled

21:00 18.04.2024


ARRIVALS — 8
Waiting time 7 - 15 min.
Embraer 195 Azul AD 2917 Campinas (VCP) 21:05 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4915 São Paulo (CGH) 21:05 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3944 São Paulo (CGH) 21:10 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1048 São Paulo (CGH) 21:15 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 4750 São Paulo (GRU) 21:30 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2729 São Paulo (CGH) 21:35 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3938 São Paulo (CGH) 21:45 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1050 São Paulo (CGH) 21:55 scheduled

DEPARTURES — 5
Waiting time 15 - 25 min.
Airbus A319 LATAM LA 3787 Brasília (BSB) 21:15 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4176 Campinas (VCP) 21:20 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6061 São Paulo (CGH) 21:20 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2927 Campinas (VCP) 21:45 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4117 Belo Horizonte (CNF) 21:45 scheduled

22:00 18.04.2024


ARRIVALS — 7
Waiting time 5 min.
Airbus A319 LATAM LA 3940 São Paulo (CGH) 22:05 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2908 Belo Horizonte (CNF) 22:10 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3796 Brasília (BSB) 22:10 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6060 São Paulo (CGH) 22:15 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1764 Brasília (BSB) 22:20 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3942 São Paulo (CGH) 22:20 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2884 Campinas (VCP) 22:25 scheduled

23:00 18.04.2024

00:00 19.04.2024

01:00 19.04.2024

02:00 19.04.2024

03:00 19.04.2024

04:00 19.04.2024

05:00 19.04.2024

06:00 19.04.2024


DEPARTURES — 9
Waiting time 7 - 15 min.
Boeing 737-700 Gol G3 1703 Brasília (BSB) 06:00 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3371 São Paulo (GRU) 06:05 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2936 Belo Horizonte (CNF) 06:10 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3901 São Paulo (CGH) 06:10 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2666 Campinas (VCP) 06:15 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1003 São Paulo (CGH) 06:15 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6079 São Paulo (CGH) 06:25 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3903 São Paulo (CGH) 06:40 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1005 São Paulo (CGH) 06:55 scheduled

07:00 19.04.2024


ARRIVALS — 6
Waiting time 5 - 25 min.
Embraer 195 Azul AD 2797 Campinas (VCP) 07:05 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2905 Belo Horizonte (CNF) 07:10 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6050 São Paulo (CGH) 07:15 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3900 São Paulo (CGH) 07:20 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1002 São Paulo (CGH) 07:25 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3902 São Paulo (CGH) 07:50 scheduled

DEPARTURES — 7
Waiting time 5 - 15 min.
Airbus A319 LATAM LA 3793 Brasília (BSB) 07:00 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3905 São Paulo (CGH) 07:05 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4664 São Paulo (CGH) 07:15 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1007 São Paulo (CGH) 07:30 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3907 São Paulo (CGH) 07:35 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4645 São Paulo (GRU) 07:40 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2777 São Paulo (CGH) 07:45 scheduled

08:00 19.04.2024


ARRIVALS — 7
Waiting time 7 - 15 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1004 São Paulo (CGH) 08:05 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3792 Brasília (BSB) 08:10 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3904 São Paulo (CGH) 08:20 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1006 São Paulo (CGH) 08:35 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4193 São Paulo (GRU) 08:40 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1702 Brasília (BSB) 08:50 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3550 São Paulo (GRU) 08:55 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 12 - 25 min.
Embraer 195 Azul AD 2747 Campinas (VCP) 08:00 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3909 São Paulo (CGH) 08:00 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1009 São Paulo (CGH) 08:15 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3911 São Paulo (CGH) 08:40 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3789 Brasília (BSB) 08:50 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1011 São Paulo (CGH) 08:55 scheduled

09:00 19.04.2024


ARRIVALS — 5
Waiting time 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1008 São Paulo (CGH) 09:05 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3906 São Paulo (CGH) 09:20 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2924 Campinas (VCP) 09:25 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2948 Belo Horizonte (CNF) 09:35 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1010 São Paulo (CGH) 09:45 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 12 - 20 min.
Airbus A319 LATAM LA 3913 São Paulo (CGH) 09:05 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6053 São Paulo (CGH) 09:25 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1013 São Paulo (CGH) 09:30 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1719 Brasília (BSB) 09:35 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3551 São Paulo (GRU) 09:35 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1015 São Paulo (CGH) 09:55 scheduled

10:00 19.04.2024


ARRIVALS — 3
Waiting time 20 - 25 min.
Embraer 195 Azul AD 4231 São Paulo (CGH) 10:05 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1012 São Paulo (CGH) 10:20 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1728 Brasília (BSB) 10:45 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 10 - 20 min.
Airbus A319 LATAM LA 3917 São Paulo (CGH) 10:00 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2898 Campinas (VCP) 10:05 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1017 São Paulo (CGH) 10:25 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4003 São Paulo (CGH) 10:30 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4118 Belo Horizonte (CNF) 10:45 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3173 São Paulo (CGH) 10:55 scheduled

11:00 19.04.2024


ARRIVALS — 7
Waiting time 5 - 30 min.
Airbus A319 LATAM LA 3910 São Paulo (CGH) 11:00 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2616 Campinas (VCP) 11:05 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1014 São Paulo (CGH) 11:05 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3536 Brasília (BSB) 11:15 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3122 São Paulo (CGH) 11:45 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1016 São Paulo (CGH) 11:50 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6054 São Paulo (CGH) 11:55 scheduled

DEPARTURES — 4
Waiting time 20 - 25 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1019 São Paulo (CGH) 11:00 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1721 Brasília (BSB) 11:25 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1021 São Paulo (CGH) 11:45 scheduled
Embraer 195 Azul AD 4042 Campinas (VCP) 11:50 scheduled

12:00 19.04.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1018 São Paulo (CGH) 12:20 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3974 São Paulo (GRU) 12:35 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1020 São Paulo (CGH) 12:45 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3930 São Paulo (CGH) 12:55 scheduled

DEPARTURES — 3
Waiting time 15 - 20 min.
Airbus A319 LATAM LA 3923 São Paulo (CGH) 12:20 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1023 São Paulo (CGH) 12:40 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6055 São Paulo (CGH) 12:50 scheduled

13:00 19.04.2024


ARRIVALS — 5
Waiting time 10 - 25 min.
Embraer 195 Azul AD 2782 São Paulo (CGH) 13:15 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2963 Campinas (VCP) 13:15 scheduled
ATR 72 VoePass 2Z 2338 Ribeirão Preto (RAO) 13:25 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1022 São Paulo (CGH) 13:30 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3914 São Paulo (CGH) 13:55 scheduled

DEPARTURES — 4
Waiting time 5 - 20 min.
Airbus A319 LATAM LA 3925 São Paulo (CGH) 13:05 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1025 São Paulo (CGH) 13:10 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3975 São Paulo (GRU) 13:15 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1027 São Paulo (CGH) 13:35 scheduled

14:00 19.04.2024


ARRIVALS — 5
Waiting time 7 - 25 min.
Boeing 737-800 Gol G3 1024 São Paulo (CGH) 14:10 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2891 Belo Horizonte (CNF) 14:15 scheduled
Boeing 737-700 Gol G3 1722 Brasília (BSB) 14:20 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3532 São Paulo (CGH) 14:30 scheduled
Embraer 195 Azul AD 6056 São Paulo (CGH) 14:55 scheduled

DEPARTURES — 7
Waiting time 10 - 20 min.
Embraer 195 Azul AD 2656 Campinas (VCP) 14:00 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 3929 São Paulo (CGH) 14:00 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1029 São Paulo (CGH) 14:10 scheduled
ATR 72 VoePass 2Z 2337 Ribeirão Preto (RAO) 14:20 scheduled
Airbus A319 LATAM LA 4553 São Paulo (CGH) 14:40 scheduled
Embraer 195 Azul AD 2894 Belo Horizonte (CNF) 14:50 scheduled
Boeing 737-800 Gol G3 1031 São Paulo (CGH) 14:50 scheduled

Other Dates

April, 2023

18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2025

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2025

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28   

March, 2025

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2025

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11