Algiers Houari Boumediene (ALG / DAAG)

Flight Tracker for Planespotters

02:00 29.02.2024


ARRIVALS — 1
Waiting time 0 min.
Airbus A300-600 Saudi Arabian SV 2050 Jeddah (JED) 02:15 scheduled

03:00 29.02.2024


ARRIVALS — 3
Waiting time 22 - 25 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 3015 Istanbul (IST) 03:10 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 6455 Bordj Badji Mokhtar (BMW) 03:35 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 6235 Tamanghasset (TMR) 03:55 scheduled

04:00 29.02.2024


ARRIVALS — 1
Waiting time 0 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 4015 Nouakchott (NKC) 04:20 scheduled

DEPARTURES — 1
Waiting time 0 min.
Airbus A300-600 Saudi Arabian SV 2051 Medina (MED) 04:10 expected

05:00 29.02.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 4037 Cairo (CAI) 05:25 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 5327 Senou (BKO) 05:30 scheduled
Airbus A330-200 Air Algerie AH 485 Jeddah (JED) 05:40 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 5323 Ouagadougou (OUA) 05:55 scheduled

06:00 29.02.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 15 - 20 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6292 Tamanghasset (TMR) 06:05 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 5011 Dakar (DSS) 06:25 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 5319 Abidjan (ABJ) 06:30 scheduled
Airbus A330-200 Air Algerie AH 3019 Istanbul (IST) 06:45 scheduled

DEPARTURES — 5
Waiting time 10 - 35 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6024 Constantine (CZL) 06:00 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6180 Oran (ORN) 06:00 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6010 Annabah (AAE) 06:10 scheduled
Airbus A320 Air France AF 1355 Paris (CDG) 06:15 scheduled
Airbus A330-200 Air Algerie AH 482 Jeddah (JED) 06:50 scheduled

07:00 29.02.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 10 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6027 Constantine (CZL) 07:00 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 6107 Oran (ORN) 07:00 scheduled
Boeing 737-600 7T-VJQ Air Algerie AH 3043 Saint-Petersburg (LED) 07:10 expected
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6007 Annabah (AAE) 07:10 scheduled

DEPARTURES — 9
Waiting time 5 - 10 min.
ATR 72 Air Algerie AH 6486 Illizi (VVZ) 07:00 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6058 Jijel (GJL) 07:00 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6170 Annabah (AAE) 07:00 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6190 Constantine (CZL) 07:00 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 6254 Guemar (ELU) 07:00 scheduled
Boeing 737-800 F-HIXA ASL France 5O 534 Bâle/Mulhouse (BSL) 07:00 expected
Boeing 737-800 Air Algerie AH 4000 Tunis (TUN) 07:10 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1002 Paris (CDG) 07:15 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6116 Tlemcen (TLM) 07:20 scheduled

08:00 29.02.2024


ARRIVALS — 2
Waiting time 5 min.
Boeing 737-800 Transavia France TO 7260 Paris (ORY) 08:45 scheduled
Airbus A320 Tunisair TU 338 Tunis (TUN) 08:50 scheduled

DEPARTURES — 5
Waiting time 22 - 30 min.
ATR 72 Air Algerie AH 6256 Constantine (CZL) 08:00 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6296 In Salah (INZ) 08:00 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 1022 Marseille (MRS) 08:00 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6050 Bijāya (BJA) 08:30 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6252 Guemar (ELU) 08:45 scheduled

09:00 29.02.2024


ARRIVALS — 7
Waiting time 10 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1025 Marseille (MRS) 09:10 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6181 Oran (ORN) 09:20 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6059 Jijel (GJL) 09:30 scheduled
Airbus A319 Air France AF 7540 Paris (ORY) 09:35 scheduled
Airbus A330-200 Turkish TK 651 Istanbul (IST) 09:35 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6201 Ghardaïa (GHA) 09:45 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1009 Paris (ORY) 09:50 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 10 - 20 min.
Boeing 737-700 Air Algerie AH 6156 Timimoun (TMX) 09:00 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1010 Paris (ORY) 09:10 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1036 Lyon (LYS) 09:30 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 3016 Istanbul (IST) 09:40 scheduled
Boeing 737-800 Transavia France TO 7261 Paris (ORY) 09:45 scheduled
Airbus A320 Tunisair TU 339 Tunis (TUN) 09:50 scheduled

10:00 29.02.2024


ARRIVALS — 7
Waiting time 7 - 20 min.
Boeing 737-800 ASL France 5O 465 Paris (CDG) 10:10 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6171 Annabah (AAE) 10:10 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6191 Constantine (CZL) 10:10 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1231 Paris (CDG) 10:15 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6141 Adrar (AZR) 10:35 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6223 Hassi Messaoud (HME) 10:45 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 4001 Tunis (TUN) 10:50 scheduled

DEPARTURES — 8
Waiting time 10 - 20 min.
ATR 72 Air Algerie AH 6266 Touggourt (TGR) 10:00 scheduled
Boeing 737-800 Tassili SF 3018 Strasbourg (SXB) 10:00 scheduled
Airbus A330-200 Air Algerie AH 2700 Montreal (YUL) 10:10 expected
ATR 72 Air Algerie AH 6040 Biskra (BSK) 10:20 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6250 Guemar (ELU) 10:30 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1000 Paris (CDG) 10:30 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 2024 Rome (FCO) 10:30 scheduled
Airbus A319 Air France AF 7541 Paris (ORY) 10:50 scheduled

11:00 29.02.2024


ARRIVALS — 3
Waiting time 5 min.
Airbus A321 D-AIDI Lufthansa LH 1316 Frankfurt-am-Main (FRA) 11:40 expected
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Tassili SF 2321 Adrar (AZR) 11:45 scheduled
Airbus A321 British Airways BA 2816 London (LGW) 11:50 scheduled

DEPARTURES — 7
Waiting time 5 - 25 min.
ATR 72 Air Algerie AH 6476 El Bayadh (EBH) 11:00 scheduled
Airbus A330-200 Air Algerie AH 5360 Jo'anna (JNB) 11:05 scheduled
Boeing 737-800 ASL France 5O 274 Lyon (LYS) 11:10 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6106 Oran 11:15 scheduled
Airbus A330-200 Turkish TK 652 Istanbul (IST) 11:20 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 4016 Beirut (BEY) 11:20 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 2046 Geneva (GVA) 11:45 scheduled

12:00 29.02.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 15 min.
Boeing 737-700 Air Algerie AH 1023 Marseille (MRS) 12:10 scheduled
Airbus A321 EgyptAir MS 845 Cairo (CAI) 12:25 scheduled
Boeing 777-300ER Emirates EK 757 Dubai (DXB) 12:40 expected
Airbus A320 Air France AF 1854 Paris (CDG) 12:45 scheduled

DEPARTURES — 5
Waiting time 25 - 30 min.
ATR 72 Air Algerie AH 6172 Annabah (AAE) 12:00 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1004 Paris (ORY) 12:00 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6192 Constantine (CZL) 12:30 scheduled
Airbus A330-200 Air Algerie AH 3060 Beijing (PEK) 12:30 scheduled
Airbus A321 British Airways BA 2817 London (LGW) 12:50 scheduled

13:00 29.02.2024


ARRIVALS — 10
Waiting time 5 - 15 min.
Boeing 737-700 Air Algerie AH 6157 Timimoun (TMX) 13:00 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6041 Biskra (BSK) 13:10 scheduled
Embraer 190 Air France AF 7552 Marseille (MRS) 13:25 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1003 Paris (CDG) 13:30 scheduled
Airbus A319 Royal Jordanian RJ 517 Amman (AMM) 13:35 scheduled
Boeing 737-800 Transavia France TO 7266 Paris (ORY) 13:35 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6267 Touggourt (TGR) 13:40 scheduled
Airbus A330-300 Qatar Airways QR 1379 Doha (DOH) 13:40 scheduled
Boeing 777-300 Saudi Arabian SV 341 Jeddah (JED) 13:40 scheduled
Airbus A320 Tunisair TU 374 Tunis (TUN) 13:40 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 15 min.
Airbus A321 D-AIDI Lufthansa LH 1317 Frankfurt-am-Main (FRA) 13:00 expected
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1214 Paris (CDG) 13:15 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 1020 Marseille (MRS) 13:20 scheduled
Airbus A321 EgyptAir MS 846 Cairo (CAI) 13:25 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6182 Oran (ORN) 13:40 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6118 Tlemcen (TLM) 13:55 scheduled

14:00 29.02.2024


ARRIVALS — 5
Waiting time 7 - 20 min.
ATR 72 Air Algerie AH 6477 El Bayadh (EBH) 14:10 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6297 In Salah (INZ) 14:15 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1037 Lyon (LYS) 14:25 scheduled
Airbus A330-200 Air Algerie AH 4063 Dubai (DXB) 14:30 expected
ATR 72 Air Algerie AH 6257 Constantine (CZL) 14:50 scheduled

DEPARTURES — 10
Waiting time 5 - 20 min.
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Tassili SF 2332 In Salah (INZ) 14:00 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 1044 Toulouse-Blagnac (TLS) 14:00 scheduled
Airbus A320 Air France AF 1855 Paris (CDG) 14:05 scheduled
Embraer 190 Air France AF 7553 Marseille (MRS) 14:25 scheduled
Bombardier Dash 8 Q400 / DHC-8-400 Tassili SF 2112 Constantine (CZL) 14:30 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6216 Ouargla (OGX) 14:30 scheduled
Boeing 737-800 Transavia France TO 7267 Paris (ORY) 14:35 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6408 El-Golea (ELG) 14:40 scheduled
Airbus A320 Tunisair TU 375 Tunis (TUN) 14:40 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6140 Adrar (AZR) 14:45 scheduled

15:00 29.02.2024


ARRIVALS — 7
Waiting time 10 - 20 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1011 Paris (ORY) 15:10 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 2025 Rome (FCO) 15:20 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6173 Annabah (AAE) 15:20 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 6255 Guemar (ELU) 15:20 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6193 Constantine (CZL) 15:40 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 4065 Amman (AMM) 15:45 scheduled
Boeing 737-800 ASL France 5O 273 Lyon (LYS) 15:55 scheduled

DEPARTURES — 8
Waiting time 5 - 10 min.
Airbus A319 Royal Jordanian RJ 518 Amman (AMM) 15:05 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6052 Bijāya (BJA) 15:10 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 1040 Nice (NCE) 15:15 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1006 Paris (ORY) 15:20 scheduled
Boeing 777-300ER Emirates EK 758 Dubai (DXB) 15:30 expected
ATR 72 Air Algerie AH 6056 Jijel (GJL) 15:35 scheduled
Boeing 777-300 Saudi Arabian SV 340 Jeddah (JED) 15:35 scheduled
Airbus A330-300 Qatar Airways QR 1380 Doha (DOH) 15:35 scheduled

16:00 29.02.2024


ARRIVALS — 8
Waiting time 10 - 20 min.
Boeing 737-800 Tassili SF 3019 Strasbourg (SXB) 16:00 scheduled
Airbus A321 Vueling VY 7280 Barcelona (BCN) 16:20 expected
ATR 72 Air Algerie AH 6486 Algiers 16:30 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6183 Oran (ORN) 16:40 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1001 Paris (CDG) 16:45 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 2047 Geneva (GVA) 16:45 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6119 Tlemcen (TLM) 16:55 scheduled
Boeing 737-800 Turkish TK 653 Istanbul (IST) 16:55 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 7 - 10 min.
ATR 72 Air Algerie AH 2000 Palma De Mallorca (PMI) 16:15 expected
Boeing 737-600 Air Algerie AH 1032 Lyon (LYS) 16:20 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6226 Hassi Messaoud (HME) 16:30 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1012 Paris (CDG) 16:40 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 2014 Barcelona (BCN) 16:45 expected
Boeing 737-600 Air Algerie AH 1024 Marseille (MRS) 16:45 scheduled

17:00 29.02.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 25 min.
Airbus A320 NEO ITA Airways AZ 800 Rome (FCO) 17:05 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 1021 Marseille (MRS) 17:30 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6053 Bijāya (BJA) 17:30 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 3017 Istanbul (IST) 17:55 scheduled

DEPARTURES — 3
Waiting time 30 min.
Airbus A321 Vueling VY 7281 Barcelona (BCN) 17:20 expected
Boeing 737-800 Air Algerie AH 4002 Tunis (TUN) 17:50 scheduled
Boeing 737-800 Turkish TK 654 Istanbul (IST) 17:50 scheduled

18:00 29.02.2024


ARRIVALS — 5
Waiting time 5 - 25 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1005 Paris (ORY) 18:05 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6057 Jijel (GJL) 18:05 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 1045 Toulouse-Blagnac (TLS) 18:10 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6253 Guemar (ELU) 18:15 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6217 Ouargla (OGX) 18:40 scheduled

DEPARTURES — 10
Waiting time 5 - 15 min.
Boeing 737-800 Tassili SF 2116 Constantine (CZL) 18:00 scheduled
Airbus A320 NEO ITA Airways AZ 801 Rome (FCO) 18:00 scheduled
Airbus A220-300 Air France AF 1655 Paris (CDG) 18:05 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6194 Constantine (CZL) 18:10 scheduled
Boeing 737-800 Tassili SF 1802 Hassi Messaoud (HME) 18:15 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 6006 Annabah (AAE) 18:20 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6186 Oran (ORN) 18:20 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1008 Paris (ORY) 18:35 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1230 Paris (CDG) 18:45 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6200 Ghardaïa (GHA) 18:55 scheduled

19:00 29.02.2024


ARRIVALS — 9
Waiting time 5 - 10 min.
Boeing 737-800 Transavia France TO 7300 Nantes (NTE) 19:05 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1215 Paris (CDG) 19:15 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6409 El-Golea (ELG) 19:20 scheduled
Airbus A320 Vueling VY 7991 Marseille (MRS) 19:25 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 1041 Nice (NCE) 19:30 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 2001 Palma De Mallorca (PMI) 19:35 expected
ATR 72 Air Algerie AH 6251 Guemar (ELU) 19:40 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6103 Oran (ORN) 19:45 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6227 Hassi Messaoud (HME) 19:50 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 10 - 15 min.
Boeing 737-800 Air Algerie AH 3014 Istanbul (IST) 19:05 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6038 Batna City (BLJ) 19:15 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 3004 Lisbon 19:25 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 4014 Nouakchott (NKC) 19:30 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6176 Annabah (AAE) 19:35 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6184 Oran (ORN) 19:50 scheduled

20:00 29.02.2024


ARRIVALS — 5
Waiting time 20 - 25 min.
Airbus A330-200 Air Algerie AH 483 Jeddah (JED) 20:00 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 2015 Barcelona (BCN) 20:25 expected
Boeing 737-600 Air Algerie AH 4017 Beirut (BEY) 20:35 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 1027 Marseille (MRS) 20:55 scheduled
Boeing 737-800 Transavia France TO 7308 Lyon (LYS) 20:55 scheduled

DEPARTURES — 6
Waiting time 5 - 15 min.
Boeing 737-600 Air Algerie AH 5348 Douala (DLA) 20:00 scheduled
Boeing 737-800 Transavia France TO 7301 Nantes (NTE) 20:05 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 5010 Dakar (DSS) 20:10 scheduled
Airbus A320 Vueling VY 7990 Marseille (MRS) 20:25 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 6026 Constantine (CZL) 20:30 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 5326 Senou (BKO) 20:30 scheduled

21:00 29.02.2024


ARRIVALS — 6
Waiting time 10 - 20 min.
Boeing 737-600 Air Algerie AH 1033 Lyon (LYS) 21:00 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1007 Paris (ORY) 21:20 scheduled
Boeing 737-700 Air Algerie AH 6001 Annabah (AAE) 21:20 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 4003 Tunis (TUN) 21:30 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6195 Constantine (CZL) 21:30 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6187 Oran (ORN) 21:35 scheduled

DEPARTURES — 1
Waiting time 0 min.
Boeing 737-800 Transavia France TO 7309 Lyon (LYS) 21:55 scheduled

22:00 29.02.2024


ARRIVALS — 2
Waiting time 15 min.
ATR 72 Air Algerie AH 6039 Batna City (BLJ) 22:35 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 1013 Paris (CDG) 22:50 scheduled

DEPARTURES — 2
Waiting time 5 min.
Airbus A330-200 Air Algerie AH 4062 Dubai (DXB) 22:05 expected
Boeing 737-800 Air Algerie AH 3018 Istanbul (IST) 22:10 scheduled

23:00 29.02.2024


ARRIVALS — 4
Waiting time 10 - 15 min.
ATR 72 Air Algerie AH 6177 Annabah (AAE) 23:00 scheduled
ATR 72 Air Algerie AH 6185 Oran (ORN) 23:15 scheduled
Airbus A321 Turkish TK 655 Istanbul (IST) 23:25 scheduled
Airbus A320 Air France AF 1354 Paris (CDG) 23:30 scheduled

DEPARTURES — 3
Waiting time 59 min.
Boeing 737-600 Air Algerie AH 6312 Djanet (DJG) 23:00 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6230 Tamanghasset (TMR) 23:59 scheduled
Boeing 737-600 Air Algerie AH 6146 Tindouf (TIN) 23:59 scheduled

00:00 01.03.2024


ARRIVALS — 1
Waiting time 0 min.
Boeing 737-600 Air Algerie AH 3005 Lisbon 00:15 scheduled

DEPARTURES — 4
Waiting time 10 - 15 min.
Airbus A321 Turkish TK 656 Istanbul (IST) 00:20 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6142 Adrar (AZR) 00:30 scheduled
Airbus A330-200 Air Algerie AH 4078 Doha (DOH) 00:45 scheduled
Boeing 737-800 Air Algerie AH 6132 Béchar (CBH) 00:55 scheduled

01:00 01.03.2024


Other Dates

February, 2023

28   

March, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2023

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29   

March, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

April, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

May, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

June, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

July, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

August, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

September, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

October, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

November, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30   

December, 2024

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

January, 2025

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17    18    19    20    21    22    23    24    25    26    27    28    29    30    31   

February, 2025

01    02    03    04    05    06    07    08    09    10    11    12    13    14    15    16    17